21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Цивілізоване суспільство не може існувати без мови - найважливішого засобу спілкування між людьми. За її допомогою ми обмінюємось інформацією, найскладнішими думками та найтоншими почуттями, розвиваємося, створюємо матеріальні й духовні цінності.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася шкільна родина Іваницької філії Головинського ліцею.

Цього дня у нашій школі пройшли заходи під гаслом: "Солов'їна, барвінкова - українська рідна мова": для 1-4 класів цікавий та пізнавальний воркшоп; для 5-9 класів- художня виставка "Нас єднає мова"; мовознавчі вікторини "Знавці рідної мови" , "Моя рідна мова", інтелектуально- розважальна гра "Мова єднає всіх"...

Родзинкою стала зустріч здобувачів освіти із композитором, аранжувальником, поетом рідного краю Віктором Володимировичем Зданюком та його творчою музою Ольгою Андріївною...

Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100024175509548&locale=uk_UA

 

У новий рік із добрими справами!

Щира подяка батьківсько-педагогічному колективу Іваницької філії Головинського ліцею за допомогу у формуванні продуктових наборів для захисників нашої громади. Памʼятаймо, завдяки кому маємо можливість зустрічати світле свято народження Божого Сина та разом крокуймо до спільної мети! Нехай 2024 рік стане для усіх нас мирним та стабільним!

Джерело: https://www.facebook.com/groups/663035692652839?locale=uk_UA

Чудове свято радості

Традиційно прихід літа асоціюється із Днем захисту дітей.
16 червня 2023 року на шкільному подвір'ї Іваницької філії Головинського ліцею для маленьких жителів села організована цікава різноманітна програма: величезна кількість спортивних, інтелектуальних, розвивальних ігор, конкурсів, змагань...

 

Щиро дякуємо Бабаку Віталію Івановичу та творчим представникам ХММ "Добрий самарянин" за дитячу радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла

Останній дзвоник в Іваницькій філії Головинського ліцею

У нас сьогодні свято,
Злине музика швидко у небо.
Хтось дорослим вже стане за крок,
А комусь підрости іще треба.
Шкільні роки прекрасні та незабутні. Вони залишаються в пам'яті кожної людини на все життя.
По-родинному тепло і водночас урочисто 02 червня 2023 року пролунав Останній дзвоник в Іваницькій філії Головинського ліцею.
Хвилиною мовчання вшанували Героїв, що полягли у російсько-українській війні.
Із мудрими настановами та благословенням до присутніх звернувся настоятель Свято-Троїцького храму села Іваничі отець Олександр.
Батьки та педагоги вірять, що діти стануть справжніми людьми, відповідальними громадянами і патріотами.
Дякую за організацію свята класним керівникам Таргоній Аллі Анатоліївні та Снітчук Оксані Валеріївні.

День вишиванки 2023

Народе мій, краяни і краянки!
Плекаймо паросток зелений навесні, нехай цвітуть- не вицвітають вишиванки
І стоголосо лине пісня навкруги:
Щасливої вам долі, українці
Під мирним небом на своїй землі!
18 травня 2023 року в Іваницькій філії Головинського ліцею відбувся День вишиванки. Дрес- кодом дня була вишиванка і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишитої сорочки

Святий Миколай завітав до Іваницьких школярів

День святого Миколая- дивовижне свято, здатне наповнити теплом і подарувати любов навіть у холодні грудневі дні.
Свято Миколая- це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень.
Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов і доброту...

Благодійний ярмарок для підтримки Збройних Сил України

20 листопада 2022 року напередодні Дня Гідності та Свободи в Головинському ліцеї було проведено благодійний ярмарок для підтримки Збройних Сил України.
Доброчинна акція об'єднала учнів, учителів та батьків Іваницької філії, де кожен клас, який взяв участь у ярмарку, намагався вразити оригінальністю та творчим підходом. Чого тільки не було представлено - від виробів ручної роботи до різноманітних смаколиків; від аквагриму до веселих спортивних змагань; від акції " Шкарпетки для Перемоги" до аукціону з продажу прапора із підписами воїнів ЗСУ. Взяли участь у концерті патріотичної пісні.
Мета у всіх одна - зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!
Об'єднуймо зусилля та згуртовуймося заради перемоги!
Слава Україні! Героям слава!

Інспектор сектору ювенальної превенції відвідала Іваницьку філію Головинського ліцею

20.09.2022 року інспектор 👮сектору ювенальної превенції відвідала Іваницьку філію Головинського ліцею!
Для дітей молодших класів було проведено бесіду щодо недопущення вчинення булінгу та нагадали правила поведінки в школі!
З учнями старших класів провели практичні відпрацювання дій під час сигналу «Повітряна тривога»🚨! Школярі швидко пройшли до укриття, де поліцейська провела лекцію!

Свято Першого дзвоника

Посміхається радо учитель -
Перше вересня йде на поріг.
Будем знову ми жити й творити,
Зустрічаючи учнів своїх.

День знань

Перший раз у перший клас!
Ось і настав цей день. День знань і старту нового навчального року.
А найцікавіше сьогодні першокласникам, бо це вони вперше переступають поріг школи, яка на довгі роки стане їм рідним домом.


Акція "Серце до Серця"

 Протягом квітня учні нашої школи стали активними учасниками акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.  Скринька із серцем обійшла усі класи, учні добровільно приймали участь в акції, кидаючи до скриньки будь-яку грошову одиницю. За це учасникам акції прикріплювали червоні сердечка, як символ любові та добра. Ми переконані, що наш маленький внесок дасть свої результати.

 


День вишиванки

Щорічно у третій четвер травня українці  в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільших свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, у цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури. Вчителі та учні Іваницької філії Головинського ліцею також долучилися до Дня вишиванки.


Іваницька філія Головинського ліцею тепер має сучасний мультимедійний проектор. Прилад закладу подарувала  Ксенія Павловська, депутат Рівненської обласної ради. Педагогічно-учнівський колектив вислювлює щиру подяку за підтримку та допомогу школі. 

 


Проведені заходи у 2019 році з питань  запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу  у Іваницькій філії Головинського ліцею з

Назва проведеного заходу

Дата проведення

Відповідальний

 

1.

Година спілкування у 6 класі з теми «Твої права та обов’язки».

06 лютого

Кухар Т.І.,

класний керівник

2.

Година спілкування у 5 класі з теми «Про закон і право».

12 лютого

Снітчук О.В.,

класний керівник

3.

Усний журнал у 3 класі з теми «Школа прав дитини».

21 лютого

Таргоній А.А.,

класний керівник

4.

Година спілкування в 4 класі з теми «Умій себе захистити».

26 лютого

Малишевська А.Б.,

класний керівник

5.

Круглий стіл за участю учнів 5-8 класів із теми «Захист прав людини в Україні».

26 лютого

Демушик А.В.,

вчитель історії,

правознавства

6.

Година спілкування у 7 класі з теми «Насильство, як його уникнути».

26 лютого

Олексійчук С.В.,

класний керівник

7.

Загальношкільні батьківські збори з теми

«Про співпрацю сім’ї та школи». У ході яких проведено:  круглий стіл «Бермудський трикутник:  вчителі, батьки, учні… Права і обов’язки учасників навчально-виховного процесу» (Незгода О.В., старший інспектор з ювенальної превенції сектору               превенції Костопільського відділу   поліції Головного управління  національної поліції в Рівненській  області; бесіда «Хочу запитати...» (Краска М.Г., психолог Головинського ліцею).

 

15 березня 2019 року

Ковальчук С.О., завідувач філією

“Разом для найкращого Інтернету”

      5 лютого 2019 року учні  Іваницької філії Головинського ліцею долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою його проведення є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Учні 4-8 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» (сайт «На урок»). Головна мета якого сформувати інформаційну грамотність, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше на уроках. За підсумками Конкурсу учні отримали сертифікати.

Спортивна зима

   Із   17 грудня  2018р.  по  29 січня   2019р. проведено спортивно-масові заходи у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима».

 

Знай і поважай закон

За своїм змістом право відмінне від обов’язку, однак за цінністю вони залишаються тотожніми.
Георг Вільгельм Фрідріх Гегель

З метою поширення знань серед учнівської молоді про свої права та обов'язки, правову відповідальність, а також з метою профілактики правопорушень серед підлітків з 10.12 по 14.12. 2018 року в Іваницькій філії Головинського ліцею проходив Тиждень правових знань.
Всеукраїнський тиждень права розпочався Всеукраїн-ським уроком із теми «Що таке права і свободи людини» на загальношкільнії лінійці, де вчитель історії Демушик А. В. розповів про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, права та обов’язки учнів.
Згідно плану проведення тижня правових знань бібліотекарем Іваницької ПШБФ Захарчук В.С. було організовано книжкову виставку правової літератури « Право знати право», а також проведено правову вікторину «Закон. Право. Обов’язок».
Організована зустріч учнів школи з дільничим інспектором лейтенантом поліції ДОП СП Костопільського РВ ГУНП в Рівненській області Борисюком Т.С., який ознайомив учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження. Учні усвідомили, щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику. Отримана інформація протягом цього тижня сприятиме формуванню у молоді активної життєвої позиції, а також розуміння необхідності дотримання правових вимог та правил у повсякденному житті.

День вишиванки

Щороку День вишиванки в Україні відзначають у третій четвер травня. Традицію започаткували у 2006 році кілька студентів Чернівецького університету. Сьогодні ж традиція вдягати вишиванки набула популярності у всьому світі. Не оминули дану традицію учні та педагоги Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

День матері - свято любові і поваги

Традиційно у другу неділю травня відзначають День матері - свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

          День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

        Уже традиційно для Іваницької ЗОШ стало святкування Дня матері, як заходу сімейного,  родинного. Адже це ще одна нагода подякувати найріднішим за їхні любов і турботу, золоті руки, за пісні, які линули над колискою. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує.

         У цей день, 11 травня 2018 року,  від усієї душі учні школи вітали дорогих мам, бабусь зі святом і дарували найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

                                                                                           Юлія Романцова,

                                                                                           педагог-організатор

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 05 травня 2018 року в Іваницькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся  День цивільного захисту.

          Учні та педагогічний колектив школи вдосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

         Оголошена ввідна «Увага! Пожежа в школі» показала яким чином учні, вчителі, технічний персонал будуть діяти в умовах надзвичайної ситуації. Боришкевич Микола Андрійович, начальник штабу цивільного захисту,  детально проаналізував вихід кожного класного колективу, звернув увагу на недоліки під час евакуації. Далі Боришкевич М.А. провів відкритий виховний захід  про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах, підсумувавши вікториною «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 

      День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Степан Ковальчук,

директор школи

«Веселі перерви»

    Із метою активізації шкільного життя, реалізації творчого потенціалу учнів, створенню й підтриманню доброзичливого мікроклімату у школі, розвитку пізнавального інтересу, усвідомлення кожним свого власного внеску в спільну роботу, щодня на великій перерві члени учнівського комітету Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів під вмілим керівництвом педагога – організатора Романцової Юлії Валеріївни організовують на вулиці (при сприятливих погодних умовах) «Веселі перерви». Адже щоденні ігри й заняття фізичними вправами на перервах є ефективним засобом відпочинку учнів між уроками. Вони знімають почуття втоми, тонізують нервову систему, підвищують емоційний стан і працездатність учнів.

     Активна цілеспрямована рухова активність учнів на перервах сприяє вдосконаленню багатьох життєво важливих умінь та навичок, розвитку фізичних якостей.

Відлуння Чорнобиля

26 квітня 1986 року... Була весна - квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Минуло 32 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Чорнобиль… Мертва зона… Заростають деревами, кущами, травою опромінені села… Щоб відновити в пам’яті події 32-річної давності  26 квітня 2018 року в Іваницькій ЗОШ було проведено ряд заходів, зокрема бібліотекар ПШБФ Захарчук Валентина Степанівна організувала виставку - панораму «Чорнобиль у спогадах та фотознімках». На ній відтворено хронологію подій ночі з 25 на 26 квітня, а також наслідки цієї катастрофи. Вчитель історії Демушик Анатолій Володимирович і педагог-організатор Романцова Юлія Валеріївна провели тематичну лінійку – реквієм «Чорнобиль не має минулого»…

Зелена весна

Під такою назвою з 1 по 30 квітня проходив місячник в Іваницькій ЗОШ. Працівники школи та учні активно долучилися до акції " Плекаймо сад", яка проходила в рамках місячника. На території школи весело та із задоволенням було посаджено саджанці плодових дерев: вишні, сливи, горіха, кущі калини та інші.

Науково-пізнавальна література

Під такою назвою відбулося бібліотечно-бібліографічне заняття для учнів 3 класу в Іваницькій публічно-шкільній бібліотеці. Бібліотекар Захарчук В.С. ознайомила дітей з особливістю цієї літератури, переконувала їх у тому, що відповіді на різноманітні «чому» вони одержать саме з цих книжок. Людина знати всього не може. А для цього в людини є вірні друзі- книжки. Вони знають все. На всі запитання: «Як?», «Чому», «Хто?», «Де?», «Що», «Коли»- відповіді дають книги. Та книги ці незвичайні. Їх називають науково-пізнавальні. Щоб краще познайомити дітей з науково-пізнавальними виданнями бібліотекарем оформлено книжкові полички «Чомучки» та « Науково-пізнавальна література».

Вічний як народ

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

       Вшанування генія Шевченка стало вже традицією в Іваницькій публічно-шкільній бібліотеці. Для школярів Іваницької школи був проведений поетичний колаж «Іду з дитинства до Тараса», де діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом поета, дізнались як Тарас навчався науки у дяків, як у нього прокинувся талант до малювання, написання віршів, за яких умов пан зробив «відпускну», про пісні Кобзаря, що стали народними. Діти пізнавали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника. 10 березня відбувся конкурс читців «Т.Г.Шевченко- великий син українського народу». Захід проводився з метою розкриття величі і безсмертя українського поета – неперевершеного майстра слова. Під час заходу ожило Кобзареве слово. Учні молодших класів читали: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині червона калина», «Ой діброво – темний гаю!», «Тече вода з-під явора». Хлопчикам найбільше сподобалася поезія, в якій Тарас Григорович розповідає про власне життя: «І виріс я на чужині», «І золотої, й дорогої», «Мені тринадцятий минало» та ін. Тарасове слово звучало із вуст дітей щиро та проникливо. Старшокласники не лише читали вірші Шевченка, але й висловлювали власну думку про прочитане. За визнанням хлопців і дівчат саме це виразне читання і дозволило їм по-новому відкрити для себе творчість Шевченка. Захід показав, що палкі слова Великого Кобзаря звучать і сьогодні свіжо та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Батьківщину.

        Заглибитись в духовну спадщину письменника, відчути його невмирущі слова та актуальність творчості і в наші дні, допоможе користувачам Іваницької бібліотеки виставка-портрет «Тарас Шевченко- духовний символ України». Виставку розкривають такі розділи: «У тій хатинці край села…», «Літопис долі Кобзаря», «Літературна спадщина Шевченка». Тож запрошую вас завітати до нашої бібліотеки , ознайомитись з матеріалами виставки та відчути гордість від того, що маємо безцінний скарб – слово Тараса, великого Кобзаря української нації.

       

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018»

     13 грудня 2018  року у відділі освіти Костопільської РДА було  проведено фінальний етап І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». У трійку призерів у номінації «Фізична культура» потрапив і Боришкевич Микола Андрійович, учитель фізичної культури Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист».

     У ході конкурсу Микола Андрійович  складав за обраною в результаті жеребкування навчальною темою конспект уроку  у вигляді  таблиці структурних елементів знань, ментальної та дорожньої карти. Під час показового уроку  із теми «Волейбол»  вчитель продемонстрував високий рівень фахової майстерності, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями,  як традиційними формами і методами навчання, так і сучасними підходами у компетентнісному полі Нової української школи.       

     Микола Андрійович став призером (3 місце) І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018,  отримав грамоту відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації та грошову винагороду. Вітаємо колегу!

 

Із відеорезюме конкурсанта можна познайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ACQr1t4IM2w

Відзначення свята української писемності та мови

День української писемності та мови відзначають 9 листопада. Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Про витоки писемності і про значення рідної мови в житті людини та суспільства вела мову вчитель  української мови та літератури Вдовиченко В.В.. Бібліотекар школи Захарчук В.С. до дня писемності та мови підготувала книжкову виставку- ілюстрацію « Солов’їна, барвінкова- українська рідна мова».  Щоб краще зрозуміти  живе літературне слово, познайомитися з людьми, які творять ці слова, в школу був запрошений письменник рідного краю Степанюк Володимир Борисович. На долю поета випали різні життєві випробування, проте він ніколи не втрачає оптимізму, він любить життя та людей, його серце відкрите для всіх, доказом цього є його поезії. Поезії, в які Володимир Борисович вкладає частинку своєї душі та серця. Через усю його поезію проходить мотив вірності всьому рідному, близькому серцю – селу, краю, народу. Все це надихає його до творчості. Образи для творів бере із самого життя, барви- від квітів, трав і рік, українського неба. Вірші пройняті ніжністю, витонченістю про вічність, про духовність.  Школярі були в захопленні… Володимир Борисович розповів багато цікавого про свій життєвий та творчий шлях, поділився спогадами, згадав цікаві випадки зі свого життя, читав власні поезії, загадки, скоромовки. З роздумів, поезій та авторських коментарів присутні на зустрічі дізналися про його погляди та переконання, цікаві історії життя, що в подальшому перелилися у творчість.   Зерна добра, честі, порядності невимушено лягали у душі підростаючого покоління. Слухали, затамувавши подих, бо у роздумах і віршах виражалися такі близькі всім почуття, такі святі поняття: мати і батько, рідна хата і рідний край, друзі…

     Отже, ми переконалися : і в нас на Костопільщині є поети, які не мають своїх збірок, книг, але вони мають що сказати, і, здатні передати творчу наснагу нам. Очевидно, що навіть за умов драматичних подій у державі та скрутної економічної ситуації, ми все одно потребуємо духовного життя – того, щоб піднімало над буденністю і давало надію у майбутньому.

    Дітям просто необхідно знайомитися з відомими людьми,  їх досвідом та досягненнями, щоб чітко визначити свою життєву позицію. Дітям  сподобалась творчість письменника і вони з задоволення сфотографувалися з ним на згадку про цю зустріч.

 Шановний Володимире Борисовичу! Ми вдячні Вам за приємно і цікаво проведений час.

Протягом вересня 2017 року проведена трудова акція "Плекаємо сад" у якій взяли участь учні 5-9 класів під керівництвом вчителя біології Кухар Т.І.

1 вересня 2017 року відбулося свято Першого дзвоника в Іваницькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

 Із року в рік школа підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. 

Пришкільний табір з денним перебуванням дітей відпочинку  «Джерельце» 

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Беззаперечно, літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.

 І щоб старт літу був даний у Іваницькій ЗОШ І-ІІ ступенів відповідно до наказу відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації від 10. 05. 2017 р.,  № 210 «Про організацію літнього відпочинку дітей у навчальних закладах району влітку 2017 року», відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», було організовано роботу пришкільного табору з денним перебуванням дітей відпочинку  «Джерельце»  із 29 травня по 16.06 2017 року (керівник Петрук Л.В., заступник Таргоній А.А.). Дозвілля дітей було зорганізовано на високому рівні, що є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. 

Шкільний випускний – знакова, довгоочікувана подія для всіх дев’ятикласників. Цей день можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, адже попереду нові незнані шляхи, які приготувала доля.

У Іваницькій ЗОШ І-ІІ ступенів 09 червня 2017 року зібралася вся шкільна родина випускників, аби востаннє віддати шану та подякувати вчителям, аби попрощатися із учнівською партою та зробити крок уперед – на зустріч мріям.

 

Мама – сонечко сім’ї, ми промінчики її

Уже стало доброю традицією щороку в Іваницькій ЗОШ, в другу неділю травня  вшанувати одне із найбільш душевних свят  - День матері  і так виразити свою прихильність, вдячність та повагу за недоспані ночі та велике серце дорогій матусі.

Із цією метою в школі було проведено ряд відкритих заходів:  11 травня в 3 класі з теми «Мамо, вічна і кохана» (вчитель початкових класів Петрук Людмила Василівна); 12 травня у 2 класі з теми «Мама – сонечко сім’ї, ми промінчики її» (вчитель Данильчук Анастасія Борисівна); 13 травня – загальношкільне свято для всіх батьків «Уклоняюся мамі доземно», яке підготував і провів класний керівник 5 класу Олексійчук Сергій Володимирович.

 Проведеним заходам передувала значна підготовка: учні виготовляли запрошення матусям та бабусям, вітальні листівки, подарунки, дарували букети власноруч зроблених квітів.

Діти розповідали вірші, співали пісні, ставили сценки, танцювали і таким чином намагалися передати свою любов, повагу, щирість найдорожчим людям у світі – своїм матусям.

Голова учкому

Пастушок Ангеліна,

учениця 9 класу

Кожне слово людську історію чудово, як чиста крапля, відбива

   Під такою назвою до Міжнародного дня рідної мови відбувся урок-вшанування української мови в Іваницькій ЗОШ. Про витоки цього свята і відзначення його в Україні розповіла бібліотекар  ПШБФ Захарчук В.С. Далі вчитель української мови та літератури Вдовиченко В.В. вела мову про значення рідної мови в житті людини та суспільства.

    «Найбільше й найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування».

      На урок-вшанування рідної мови був запрошений наш земляк, автор 12 книг та низки публіцистичних матеріалів історико-краєзнавчої тематики, член Національної спілки журналістів України Олександр Сергійович Намозов. Письменник цікаво розповів своє бачення про мову, про літературу, про свою творчість. Олександр Сергійович розповів цікаві історії, які лягли в основу нових книг.

     У виконанні учнів школи звучала поезія Т.Г.Шевченка, а Олександр Сергійович, як член журі, визначав кращих читців-декламаторів творчості Тараса Шевченка.

    На закінчення уроку у виконанні учнів 5-6 класів  прозвучала пісня «Україна-це ми», а Олександр Сергійович вручив подарунок для школи та бібліотеки – п’ять  власних новеньких книг.

       Доповненням до заходу була книжково-ілюстративна виставка літератури «Українська мово пречиста, ти в серці народу навік» та виставка-портрет «Олександр Намозов –  письменник, історик-дослідник, журналіст», які підготувала завідуюча бібліотекою. Кожен учасник заходу отримав прапорець з висловами про мову.

 

                               Іванна Максимчук, учитель української мови та літератури